Термобілизна Lans це високотехнологічний виріб, створений професіоналами на сучасному обладнанні комп'ютерним моделюванням з тканини ThermoCool, має унікальні властивості підтримувати комфортну температуру в спокої і при великому фізичному навантаженні (такому як біг, катання на лижах, полювання або похід в гори).


            При високому навантаженні тіло людини нагрівається і виділяє піт, який при випаровуванні охолоджує тіло і температура залишається постійною. Звичайний одяг перешкоджає виділенню тепла в навколишнє середовище і людині стає жарко. Волокно Coolmax має плоску форму з безліччю поздовжніх канавок для збільшення площі поверхні волокна, що дозволяє за рахунок капілярного ефекту дуже швидко вбирати піт з поверхні шкіри і виводити його на зовнішню поверхню тканини, де збільшена площа поверхні забезпечує більш швидке випаровування. Розпалене тіло охолоджується, а внутрішня поверхня тканини завжди залишається сухою і приємною до тіла.

            Коли спортсмен зупиняється, виділення тепла зменшується і тіло необхідно вже не охолоджувати, а зігрівати і утримувати виділене тепло. Це завдання вирішується трьома шляхами. Перший це збереження внутрішньої поверхні одягу сухою за рахунок того, що склад тканини це 100% поліестер - матеріал, що не затримує в собі вологу. Другий - це швидке висихання за рахунок збільшеної площі поверхні волокна Coolmax. І третій - збереження тепла волокном Thermolite, що входять до складу тканини. Thermolite створений за аналогією з ворсом білих ведмедів - волокно порожнє всередині і являє собою трубку, а повітря хороший теплоізолятор. Це означає, що воно легке і тепле.

            Якщо на вулиці холодно і сьогодні має бути більш-менш невисоке навантаження - офіс, автомобіль, пройтися пішки - то оптимальним варіантом буде бавовняна білизна lans 14/002. Це натуральний матеріал, що давно зарекомендував себе. Він самий приємний на дотик, добре вбирає вологу, але якщо перевищити навантаження, то бавовна намокає і при зупинці починає "холодити". Lans 14/008 це теж бавовняна білизна, але з додаванням невеликої кількості вовни і внутрішнім мікроначісом. Термобілизна незамінна при катанні на лижах, бігу, полюванні та інших заняттях, де чергуються високі навантаження з періодами відпочинку.

 

            І третій варіант прогулянки - довге перебування при низькій температурі без особливих фізичних навантажень (рибалка, торгівля на відкритому повітрі, прогулянка з дуууууже спокійними дітьми) тут необхідно вибрати вовняну білизну і бажано товстіший або як варіант lans 14/006 ThermoSoft - термобілизна для низької фізичного навантаження . У цій технології головна увага приділяється збереженню тепла і менше потовідведенню. Для досягнення максимальної м'якості і тепла, внутрішній шар зроблений у вигляді мікроначіса. Це термобілизна може використовуватися в спортивних цілях при більш низьких температурах навколишнього середовища.

 

Підсумовуючи вищевикладене, термобілизна призначена не для зігрівання (з цим краще впорається звичайний вовняний або бавовняний костюм), а для забезпечення постійної комфортної температури тіла людям, які ведуть активний спосіб життя. Термобілизну рекомендовано носити з фліскою і мембранною курткою і брюками. Це забезпечує правильний пошаровий розподіл тепла і вологи, а також підсилює ефект від використання.


У фірмі Lans представлені в розділі термобілизна як кальсони, так і футболки, а також жіночі лосини і жіночі футболки з довгим рукавом. Крім термобілизни ми виробляємо трикотажну бавовняну спідню білизну, футболки, майки тощо. На увесь товар є гігієнічні висновки. Ми використовуємо тільки найякісніші тканини та фурнітуру для нашої білизни. В цьому Ви можете переконатися самі - купуйте білизну Ланс українського виробництва і я впевнений, що Вам сподобається !!!